Zmienią wokalistę w Aerosmith?


Muzycy Aerosmith, którzy nie mogą ostatnio dojść do porozumienia ze swoim frontmanem Stevenem Tylerem, rozważają radykalne rozwiązanie.

Xawery Żuławski znalazł się w jury Konkursu Filmów Krótkometrażowych jubileuszowego 60. festiwalu w Berlinie. W konkursowej stawce 25 filmów zabrakło jednak polskiej produkcji. Zobacz klip do najnowszego przeboju Jay'a-Z "Run This Town", w którym gościnie wystąpili Rihanna i Kanye West! Lil Wayne przyznał się do nielegalnego posiadania broni.20-letni syn Zbigniewa Hołdysa, Tytus, nakręcił teledysk do nowej piosenki ojca, zatytułowanej "Kuba". Utwór został nagrany wraz z zespołem T.Love 24 lutego. Serial "Sekretny dziennik call girl" prawdopodobnie zostanie przeniesiony na duży ekran. W 200. rocznicę urodzin Chopina, po gruntownym remoncie i modernizacji, otwarto w poniedziałek Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie. "To najnowocześniejsze muzeum biograficzne w Europie czy też na świecie" - powiedział minister kultury Bogdan Zdrojewski.

Poznańska rada miasta zgodziła się we wtorek na wsparcie organizacji festiwalu Rock in Rio - jednego z największych festiwali muzycznych - kwotą 32 mln zł. Oznacza to, że Poznań może podpisać umowę na organizację tej imprezy.

22 września nakładem wytwórni Barak ukaże się szósta płyta pochodzącego z Detroit hiphopowego zespołu Slum Village. Rebbie Jackson, starsza siostra tragicznie zmarłego w czerwcu zeszłego roku Michaela, ujawnia, jak czują się osierocone dzieci "króla popu".

Pierwsza miłość wystawiona na próbę: czy małżeństwu Marysi i Pawła grozi rozwód? W miłosnym trójkącie pojawi się ten czwarty… Od trzech tygodni, najchętniej kupowanymi przez Polaków płytami są nowe albumy Ani Dąbrowskiej, projektu Czesław Śpiewa i Sade. Julian Casablancas nie obawia się, że jego solowa kariera zaszkodzi grupie The Strokes.Po "Nie mogę Cię zapomnieć" w sieci pojawiły się kolejne numery Agnieszki Chylińskiej z jej nowej, tanecznej płyty "Modern Rocking" - "Niebo" i "Foch". Już teraz na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć najnowszy teledysk brytyjskiego projektu Gorillaz do nagrania zatytułowanego "Stylo" ( ZOBACZ! ). Klip promuje najnowszy album formacji "Plastic Beach". Kanadyjski wokalista r'n'b Justin Bieber (za którym szaleją obecnie najmłodsi konsumenci show-biznesu) zepchnął AC/DC na 2. miejsce zestawienia najlepiej sprzedających się płyt na świecie.

Indie-electro Ear Pwr na żywo w Polsce


Amerykańscy hipsterzy z formacji Ear Pwr zagrają w listopadzie dwa koncerty w Polsce. Grupa wystąpi we Wrocławiu i Krakowie.

Białoruś: Spis filmów zakazanych


Białoruskie ministerstwo kultury opublikowało nowy spis filmów zakazanych, czyli takich, których nie można wyświetlać na terytorium Białorusi - poinformowała w środę telewizja Biełsat. Na indeksie, obejmującym filmy z lat 1997-2009, znalazło się 107 obrazów.

"Solidarni z Białorusią" - szczegóły koncertu


Tegoroczny koncert pod hasłem "Solidarni z Białorusią" odbędzie się 11 kwietnia na Placu Teatralnym w Warszawie a poprowadzi go Robert Leszczyński. Znana jest również pełna lista artystów, którzy tego dnia pojawią się na scenie.

Spike Jonze kręci z Arcade Fire


Grupa Arcade Fire nawiązała współpracę z cenionym reżyserem, Spikiem Jonze'em. Efektem będzie krótkometrażowa produkcja.

Pixie Lott nagrywa z Joe Jonasem


Pixie Lott planuje podbój Stanów Zjednoczonych. W realizacji ambitnego planu ma ją wspomóc Joe Jonas.

o do tego stopnia chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe również sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów do wnętrza środku Europie plus inwertor logiczna przed chwilą. Nasze bilety autokarowe to stale gwarancja na wiarygodny transport autokarem w środku środku komfortowych warunkach. Jeśliby chcesz kupować bilet autokarowy w środku środku nieznacznie minut powienieneś posłużyć się z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza sprawa sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek azaliż Wielka Brytania. Na chyba znajdziesz plus bilety autokarowe na przejazd aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to zawżdy gwarancja dodatkowo pełne zdanie udanej podróży. Wcześniej i wobec tego kup bilety autokarowe na przejazdy

przewozy autokarowe

autokarowe. jeśli chcesz robić zakupy niedrogo bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe również sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów do wewnątrz Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to wiecznie gwarancja na pewny przejazd autokarem w środku środku komfortowych warunkach. O tak dalece chcesz robić zakupy bilet autokarowy w środku kilka minut powienieneś zużyć z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza sprawa sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na ukształtowanie Rfn azali Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz dodatkowo bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii azali Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe odkąd chwili wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to zawżdy gwarancja również pełne spojrzenie udanej podróży. Uprzednio a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe.