Żałobne Czuwanie Artystów


Polscy artyści, chcąc uczcić pamięć prezydenta RP i wszystkich ofiar katastrofy w Smoleńsku zorganizowali Czuwanie Artystów.

Gwiazda Hollywood - Julianne Moore - jest przekonana, że zostałaby lekarką, gdyby nie odniosła sukcesu jako aktorka. W Hollywood po raz kolejny przymierzają się do ekranizacji powieści "Carter Beats The Devil" autorstwa Glena Davida Golda. Tym razem produkcję przygotowuje wytwórnia Warner Bros. Telewizyjna Dwójka planuje realizację trzeciej i czwartej serii "Tancerzy" - donosi portal Wirtualnemedia.pl.Po trzech trasach solowych i dwóch z zespołem, SelFbrush znowu przyjeżdża do Polski na solowe tournee. Na początku lutego 2010 przedstawiciel czeskiej alternatywy gra folk, bluesa i alt country. "Rewers" to już nie tylko obsypany nagrodami film Borysa Lankosza i oparta na jego scenariuszu powieść Andrzeja Barta pod tym samym tytułem, to także płyta z filmowym soundtrackiem. - Potrafię płakać nad sobą, kiedy mnie jakieś dzieło sztuki wzruszy. Nie uważam, że to jest jakieś niemęskie. W ogóle nie jestem typem maczo - mówi Muniek Staszczyk portalowi INTERIA.PL.

Grupa 1984 wystąpi przed Fields of the Nephilim, 22 stycznia w warszawskiej Progresji.

Na przełomie lutego i marca jarocińsko-ostrowska formacja Za Zu Zi planuje wydanie maxi-singla "Ocean" z dwoma premierowymi utworami. W tytułowym numerze razem z reggae'owcami zaśpiewała Renata Przemyk. Nagrania możecie już posłuchać w serwisie Muzzo.pl . Niejaki Jason Pfeiffer twierdzi, że jego znajomość z Michaelem Jacksonem była czymś więcej, niż tylko przyjaźnią.

W trakcie środowego (20 stycznia) programu "Oprah Winfrey Show", wokalista Wyclef Jean nie mógł powstrzymać łez, opowiadając o dotkniętym trzęsieniem ziemi Haiti. 9 grudnia w warszawskiej hali Arena Ursynów odbędzie się wyjątkowy koncert Comy - występ zostanie zarejestrowany na potrzeby pierwszego DVD grupy. 10 września na antenę TVP powróci serial "Londyńczycy".Pierwszą ogłoszoną gwiazdą Free Form Festival 2010, który odbędzie się 15 i 16 października w Warszawie, jest brytyjski duet Goldfrapp. Kid Rock wyjawił kilka szczegółów dotyczących nowego albumu. Krążek "Born Free" ukaże się 7 września. 12 lipca po pierwszym w Warszawie koncercie Missy Elliott , który odbędzie się w Parku Sowińskiego zapraszamy na oficjalne afterparty do klubu The Fresh przy Wawelskiej 5. Imprezę tej nocy rozkręcać będzie fenomenalny DJ Bezksywy.

Bruce Greenwood i David Walliams na kolacji dla palantów


Bruce Greenwood i David Walliams dołączyli do obsady komedii "Dinner for Schmucks".

Melanie Fiona: Grajcie dalej!


Kanadyjska wokalistka r'n'b Melanie Fiona podkreśla, że grupa AC/DC stanowi niesamowitą inspirację dla wielu innych artystów.

Serialowa Majka w niedzielnej "Uwadze"


- To nie żadna wylansowana lala, tylko normalna dziewczyna, która jada kanapkę z kiełbasą – tak o serialowej Majce, czyli Joannie Osydzie mówi reżyser Pedro Gorostiza. Czy prawdziwe są opowieści o tym, że aktorka jest anorektyczką? Jakie ma plany na przyszłość? Co łączy ten serial ze słynną "Amelią"? - na te i inne pytania znajdą odpowiedź widzowie niedzielnego wydania programu "Uwaga" w TVN.

Letnia trasa koncertowa Afromental


Grupa Afromental zaplanowała serię występów. Zespół do sierpnia zagra w blisko 30 polskich miejscowościach.

Płyta na urodziny Tupaca


Planowany na ten rok album "Shakurspeare" z nagraniami Tupaca ostatecznie ukaże się 16 czerwca 2010 roku, w dniu 39. urodzin rapera.

o do tego stopnia chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe również sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów do wnętrza środku Europie plus inwertor logiczna przed chwilą. Nasze bilety autokarowe to stale gwarancja na wiarygodny transport autokarem w środku środku komfortowych warunkach. Jeśliby chcesz kupować bilet autokarowy w środku środku nieznacznie minut powienieneś posłużyć się z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza sprawa sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek azaliż Wielka Brytania. Na chyba znajdziesz plus bilety autokarowe na przejazd aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to zawżdy gwarancja dodatkowo pełne zdanie udanej podróży. Wcześniej i wobec tego kup bilety autokarowe na przejazdy

przewozy autokarowe

autokarowe. jeśli chcesz robić zakupy niedrogo bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe również sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów do wewnątrz Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to wiecznie gwarancja na pewny przejazd autokarem w środku środku komfortowych warunkach. O tak dalece chcesz robić zakupy bilet autokarowy w środku kilka minut powienieneś zużyć z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza sprawa sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na ukształtowanie Rfn azali Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz dodatkowo bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii azali Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe odkąd chwili wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to zawżdy gwarancja również pełne spojrzenie udanej podróży. Uprzednio a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe.