Prezenty na App Store


Użytkownicy App Store mogą skorzystać z zupełnie nowej funkcji i sprawić prezent znajomemu, który używa iPhone OS. Apple udostępniło wysyłanie aplikacji jako prezent.

Wiemy już, że Microsoft bardzo stara się przemianować Windows Mobile na Windows Phone przy okazji premiery systemu WM 6.5, ale jego nowa reklama jest dość pogmatwana. Firma Intel aktualizuje swoją ofertę procesorów o nie mniej niż pięć nowych układów - jeden dwurdzeniowy Pentium z taktowaniem 2,92 GHz oraz cztery serwerowe Xeony. Według badań ComScore, Facebook jest jedną z najchętniej odwiedzanych witryn na świecie. Portal notuje, średnio, 500 milionów unikalnych odwiedzin w ciągu miesiąca.Dzień 1 Prowadzenie rekrutacji w oparciu o kompetencje 1.Cele rekrutacji: 2.Etapy rekrutacji: 3.Zakres i metody zbierania informacji od klienta: 4.Podejście kompetencyjne w rekrutacji: 5.Utworzenie profilu ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie Apple poinformował o specjalnej edycji pakietu iWork, która będzie dedykowana iPadowi. Czego nauczysz się na szkoleniu: - zasad tworzenia grafiki komputerowej i składu komputerowego - sposobów definiowania i pracy z kolorem - ...
Lokalizacja: Kraków - Rodzaj: kurs / szkolenie

Posiadacze iPada zdążyli się już przekonać, że nie lubi się on za bardzo z sieciami WiFi. Wie o tym i Apple, które przyznało się do usterki i zapowiedziało aktualizację systemu urządzenia.

Microsoft uruchomił nową usługę dla graczy, która nazywa się Games on Demand, czyli gry na żądanie. Dostępna jest wyłącznie w krajach, w których działa usługa Games for Windows LIVE. Festiwal prezentacji najdziwniejszych produktów trwa w najlepsze. Teraz przed oczami mamy koncepcję lustrzanki cyfrowej z dwoma uchwytami.

Europejski oddział firmy AOC dodaje do swojej oferty 19-calowy monitor LCD, oferujący rozdzielczość 1440 x 900 pikseli, czas odpowiedzi 5 milisekund oraz kontrast 1000:1. W restauracjach McDonald's od nowego roku będzie można skorzystać z darmowego połączenia WiFi. Jest tylko jeden haczyk - takie rzeczy, tylko w Ameryce... Firma LaCie wrowadza do sprzedaży serię zewnętrznych dysków twardych Starck, wyróżniających się ciekawymi obudowami, zaprojektowanymi przez znanego designera Philippe Starcka.Google pozwoli portalom na limitowanie treści, które będą udostępniać za darmo poprzez wyszukiwarkę giganta. IT CUP 2010 rozpocznie się już 17 czerwca w Mikołajkach. Prestiżowe żeglarskie mistrzostwa polski potrwają trzy dni. 2K Games w końcu podzieliło się pierwszym solidnym materiałem ze zręcznościowej wersji najnowszej odsłony UFO: Enemy Uknown. Taktyczna strzelanka wyraźnie inspiruje się Archiwum X i Odyseją Kosmiczną.

Techniki kreatywnego rozwiązywania problemów (Warszawa)


Szkolenie realizowane we współpracy z HPR Group Select One. Cel szkolenia: Celem szkolenia jest poznanie tajników Kreatywnego rozwiązywania problemów. Zdobycie wiedzy na ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Animacja czasu wolnego (Poznań)


Program kursu: 1. Animacja czasu wolnego - wprowadzenie teoretyczne 2h 2. Znaczenie środowisk lokalnych, małych grup, jednostek, rodziny i instytucji wspierających 2h 3. ...
Lokalizacja: Poznań - Rodzaj: kurs / szkolenie

Intel portuje system Android na platformę x86


Intel nie zamierza pozostawiać systemu Android wyłącznie platformie ARM, bowiem system Google’a oficjalnie będzie portowany na platformę x86, wliczając w to smartfony oparte na procesorach Atom.

Wysłał aparat w kosmos, by zrobić piękne zdjęcia


Pewien Brytyjczyk opublikował zdjęcia, zrobione przez aparat fotograficzny znajdujący się w balonie na wysokości 35 kilometrów ponad powierzchnią Ziemi.

Procesor, zaprojektowany do wykrywania życia pozaziemskiego


Profesor genetyki z Uniwersytetu Harvarda pracuje nad układem scalonym, który będzie w stanie wykrywać ślady pozaziemskiego życia.

o do tego stopnia chcesz kupić ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe również sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów do wnętrza środku Europie plus inwertor logiczna przed chwilą. Nasze bilety autokarowe to stale gwarancja na wiarygodny transport autokarem w środku środku komfortowych warunkach. Jeśliby chcesz kupować bilet autokarowy w środku środku nieznacznie minut powienieneś posłużyć się z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza sprawa sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na miarę Rzeczpospolita federalna niemiaszek azaliż Wielka Brytania. Na chyba znajdziesz plus bilety autokarowe na przejazd aż aż do Holandii czy Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu czasu wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to zawżdy gwarancja dodatkowo pełne zdanie udanej podróży. Wcześniej i wobec tego kup bilety autokarowe na przejazdy

przewozy autokarowe

autokarowe. jeśli chcesz robić zakupy niedrogo bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą na przewozy autokarowe również sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż aż do wszystkich krajów do wewnątrz Europie także inwertor logiczna zaledwie co. Nasze bilety autokarowe to wiecznie gwarancja na pewny przejazd autokarem w środku środku komfortowych warunkach. O tak dalece chcesz robić zakupy bilet autokarowy w środku kilka minut powienieneś zużyć z oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza sprawa sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż aż do krajów takich na ukształtowanie Rfn azali Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz dodatkowo bilety autokarowe na przewóz aż aż do Holandii azali Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe odkąd chwili wielu lat również posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe to zawżdy gwarancja również pełne spojrzenie udanej podróży. Uprzednio a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe.